Piknik Rodzinno-Charytatywny "Latamy z Hospicjum Dobrego Samarytanina"

W sobotę 14 lipca odbył się piknik rodzinno-charytatywny "Latamy z Hospicjum Dobrego Samarytanina" pod patronatem Wojewody Lubelskiego prof. Przemysława Czarnka. Na terenie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształecenia Praktycznego w Pszczelej Woli przygotowane zostały liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi w tym: prezentacja pojazdów i sprzętu służb mundurowych, autobus stacji krwiodawstwa, słodkie animacje od Fabryki Cukierków "Pszczółka" oraz loterie fantowe. Cały dochód z wydarzenia został przeznaczony na pomoc naszemu Hospicjum.

Podczas uroczystości Prezes Lubelskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum Dobrego Samarytanina - ks. prof. dr hab. Mirosław Kalinowski odebrał z rąk Wojewody odznaczenie "Primus in Agendo" ("Pierwszy w działaniu") nadane przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za szczególne zasługi na rzecz lokalnej społeczności. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim czynnie zaangażowanym w wydarzenie oraz darczyńcom, którzy wsparli nasze hospicjum i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Rejestracja: 81 534 81 49